Kariéra

Aktuální nabídka volných pozic:

Co vás čeká

Náplní Vaší práce bude instalace GPS jednotek a příslušenství do vozidel našich zákazníků. Jedná se o špičkovou technologii pro správu vozového parku a elektronickou knihu jízd. Budete zodpovědný za správnou instalaci GPS jednotky provedenou podle instalčního postupu, provedení elektronického testu pomocí aplikace v mobilním telefonu a vypsání předávacího protokolu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Od uchazeče očekáváme minimálně základní znalost autoelektriky, znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, loajalitu a hlavně slušnost. Servisní technik je v mnoha případech jedinná osoba, se kterou se zákazník setká a tudíž slušné vystupování je základním požadavkem.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude určitě zkušenost s instalacemi elektrických příslušenství do vozidel.

Co vám můžeme nabídnout

Budete pracovat v mladém kolektivu IT firmy, kde je základem slušná a korektní firemní kultura s mnoha benefity. Dostanete k užívání vozidlo Škoda Octavia, mobilní telefon, notebook, pracovní oděvy a obuv. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Stojanova 1335, Uherské Hradiště
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30000 – 50000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Kontakt:

Adresa: Stojanova 1335, 68601 Uherské Hradiště, Česká republika

Telefon: 603 488 233