Služby

Komplexní řešení

 

Nemusíte se o nic starat, vše vyřídíme za vás. Celým procesem implementace vás provedeme krok za krokem. Naším cílem je minimalizovat náklady na vozový park a zlepšit cash-flow a návratnost investic pro naše zákazníky. Služby, které poskytujeme v oblasti Elektronické knihy jízd a Správy vozového parku jsou proto komplexní a v té nejvyšší kvalitě.

Bezpečné uskladnění dat

 

O bezpečnost a zálohování svých dat se bát nemusíte, ze systému T-Cars Fleet Management žádná neuniknou. Jsou uložena v nejmodernějším datovém centru společnosti T-Mobile Czech Republic s nejvyšší možnou úrovní ochrany dat a nepřetržitým dohledem 24/7.

Pokryjeme všechny potřeby

 

Věříme, že vždy je možné najít řešení. A předpokladem pro vhodný výběr a rozhodnutí je analýza potřeb zákazníka a její správné vyhodnocení. Celý systém pak nastavíme tak, aby zajistil maximální komfort uživatele a efektivní řízení jeho vozového parku. I v případě potřeby přidání specifické funkce do systému přijedou naši techničtí pracovníci přímo k vám a provedou analýzu problému pro zajištění vaší maximální spokojení.

Služby zákaznického centra

 

Zákaznická podpora je pro nás klíčová, proto provozujeme vlastní zákaznické centrum.
Naši konzultanti jsou k dispozici na linkách každý pracovní den od 8:00 do 18:00 a jsou připraveni řešit jakékoli požadavky a dotazy našich klientů. Na bezplatné zelené lince 800 888 422 nebo adrese info@t-cars.cz můžete zanechat vzkaz samozřejmě i mimo pracovní dobu, vyřídíme jej v nejkratším možném čase