Manipulační technika

Jak vychytat nedostatky v logistice? Získejte přehled o tom, zda je na vozíku naložený ten správný náklad. S našimi GPS lokátory získáte potřebné informace přehledně a nepřetržitě.

Specifika pro manipulační techniku

Od běžných vozidel a strojů se odlišuje několika vlastnostmi navíc. U manipulační techniky jsou analyzovány úrovně nárazů vozíků, jsou sledovány oblasti či haly, kde se vozík pohyboval a v neposlední řadě časové využití jednotlivých vozíků.

 

Zpomalte vozík dle potřeby

Existují i možnosti omezení rychlosti vozíků podle oblasti, ve které se nachází. Dále funkce imobilizace vozíku, pokud není řidič správně identifikován nebo volba zjištění, zda je na vozíku naloženo břemeno či nikoliv.

Ostatní funkce a analýzy systému jsou pro manipulační techniku také dostupné.

Kompletní evidence vozidel a elektronická kniha jízd

 

VŠE O T-CARS FLEET MANAGEMENT

JEDNOSTOPÁ VOZIDLA

Využíváte pro svoji práci elektrokola nebo motorky? Potřebujete mít přehled, zda vaši kurýři doručili zásilku včas? Vyhněte se zbytečným dohadům se zákazníkem a mějte vše podložené faktickými údaji.

Která vozidla sledujeme?

V oblasti jednostopých vozidel systém umožňuje sledování nejen klasických skútrů či motorek na benzinový pohon, ale i aktuálně populární elektrokola, elektro skútry či elektro koloběžky.

V systému se potom tato zařízení chovají podobně jako vozidla, jen nejsou sledovány některé parametry jako u dvoustopých vozidel.